Daha fazlası için bize ulaş.

0850 308 89 34

info@emlaxcrm.com

Genel


Gayrimenkul sektörünün uzun yıllardır ihtiyacı olan özellikleri içeren uygulamayı hayata geçirmek üzere yola çıkan Emlaxcrm, verimli ve ihtiyaca uygun yeni nesil gayrimenkul çözümleri sunar. Geliştirdiği çözümlerle gayrimenkul sektörünün öncü alt yapısıdır. Kaliteli çalışma deneyimi ile etkileşimi merkeze alan Emlaxcrm, tek kişilik emlak danışmanlarından çoklu emlak ofislerine, kurumsal emlak franchise şirketlerden portföy şirketlerine kadar farklı ölçekteki markalarla işbirliği kurar.

Amacımız; gayrimenkul sektörü için yaratıcı, verimli ve ekonomik portföy yönetim yazılımını sunmak, Emlak danışmanlarının işlerinde daha motive ve verimli olmaları için gereken altyapıyı sunarak, tamamen işinize odaklanmanızı sağlamak. Hedefimiz ise işini tutkuyla yapan kişilerin daha iyi çalışmasını sağlamak.

Hayalinizdeki uygulamada, ‘keşke olsa’ dediğiniz özellikten fazlasını sunuyoruz. Üyelik paketlerimiz içinde; portföy yönetimi, crm, muhasebe, raporlar ve pazarlama yönetimi hizmetleri de bulunuyor. Gayrimenkul sektörü kendi aralarında iş birliği yapıyor, bu sayede alt yapımız ile size "iş bağlayan" bir ofis ortamı sunmuş oluyoruz. Ayrıca sürekli farklı coğrafyalardaki sektör profesyonelleri yaptığımız görüşmelerle lokal ve global ihtiyaçları tespit ediyor, alt yapımızı güncelliyoruz.

Emlaxcrm’a üye, işini tutkuyla yapan, emlak portföyünü teknoloji ile yöneten broker’lar, emlak danışmanları, emlak ofisleri, kurumsal fon şirketleri, ulusal ve global girişimci yatırımcı şirketlere ve bireylere “Emlakcrm”li diyoruz.

Üyelikler


Esneklik

Hazır ofis, sanal, sabit masa ve gezgin üyelikler sunuyoruz.

Network

Portföyünü hedef kitlene ulaştırmak için bir çok araç bulunuyor, sistemdeki kitlene sms, email, whatsapp ile ulaş veya sektör profesyonelleri ile paylaş

Motivasyon

İşlevesel portföy yönetimi, harekete geçirici görevler ve randevular ile daha interaktif bir portföy yönetimi ile işini yaparsın.

Verimli

Ofisini yönetirken danışman performanslarını ölçebilir, muhasebe ile gelir ve giderini takip ederek işini verimli yönetirsin.

Paket üyeliklerimiz kullanıcı başına ve yıllık fiyatlanmaktadır.

Paket özellikleri dışında kalan özel istekler premium olarak değerlendirilir. İstekler pakete dahil edilebilir nitelikte ise ek ücret alınmadan tüm müşterilerin kullanımına sunmak için geliştirme planına alınabilir. Pakete dahil edilemeyecek türde ki istekler premium talep kabul edilerek maliyet bilgisi sunulur.

Elbette! Paketlerimizi 30 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz. Süre sonunda ihtiyaçlarınıza uygun üyelik paketini satın alarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Sizi platformumuzda görmeyi çok isteriz.

Hayır! Paketlerimizin özelliklerinde üyelik tiplerine göre herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Fakat paket özelliklerine sınırlandırma getirilebilir.

© Emlaxcrm 2023
Worklab Powered